Senior IT Support & Jira Specialist

Bloober Team
Kraków 12 PL
20 days ago

Jeśli szukasz czegoś więcej niż tylko miejsca pracy, jeśli chcesz być współtwórcą, a nie tylko kolejnym trybikiem w wielkiej maszynie, jeśli chcesz zapisać się w historii branży gier współtworząc wielkie produkcje - przeczytaj to ogłoszenie.

Bloober Team S.A. jest podmiotem notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych. Jesteśmy nie tylko wiodący producentem horrorów z silnym zapleczem finansowym i jasną strategią, ale także, a może przede wszystkim, z doskonałym portfolio produkcji oczekujących na realizację. Wspólnie tworzymy miejsce pracy ze świetną atmosferą i niesamowitym zespołem pracującym z pasją nad projektami, które są dostępne na konsolach nowej generacji. Jeśli szukasz nie tylko dobrze płatnej pracy, ale również wspaniałej atmosfery i możliwości bycia zapamiętanym za swoją pracę - aplikuj na to stanowisko.

Twój zakres obowiązków:

Nasze wymagania:

Mile widziana znajomość:

Oferujemy:

Create Your Profile — Game companies can contact you with their relevant job openings.

Related Jobs

Senior IT Support Specialist
Cloud Imperium Games · Manchester, United Kingdom · 2 months ago
IT Support Specialist (9 Month Contract)
Riot Games · Dublin, Ireland · 1 day ago
IT Support Specialist, APAC (Contract)
Riot Games · Singapore, Singapore · 8 months ago
IT Support Specialist
Moon Active · Vilnius, Lithuania · 5 months ago
Senior IT Support Engineer
Wooga · Berlin, Germany · 6 days ago
IT AV Support Analyst
Cloud Imperium Games · Manchester, United Kingdom · 25 days ago
Site IT Support - Contractor (1 year contract)
Electronic Arts · Bucharest, Romania · 6 days ago
IT Support - Internship / Apprenticeship
Homa · Paris, France · 5 days ago
IT Support Engineer
Sony Playstation · Utrecht, Netherlands · 2 months ago
IT Support Lead
Rec Room · Seattle, WA · 1 month ago

Jobs at Bloober Team

IT jobs