Senior QA Specialist (Project Eleanor)

11 bit studios
Warszawa MZ 03-473 PL
11 days ago

Zespół QA to jeden z filarów, na których stoi 11 bit studios. Żadna gra nie jest idealna, ale staramy się, aby nasze tytuły były tak blisko perfekcji, jak to tylko możliwe. Tylko wysoce wyspecjalizowany, pełen pasji zespół QA jest w stanie dostarczyć takie efekty i powiedzmy sobie szczerze: gdyby nie ta dzielna ekipa, żaden z naszych releasów nie poszedł by tak gładko, jak wszystkie do tej pory (tak, wiemy, nie dostaniemy tu bonusowych punktów za skromność). Przy coraz większej liczbie projektów, nad którymi pracujemy, dział QA również musi się rozbudowywać - i dlatego szukamy nowych specjalistów, którzy zasilą nasze szeregi.

Obowiązki:

Wymagania:

Mile widziane:

Oferujemy:

Related Jobs

Web Development Projects Specialist - Web Services (M/W/NB)
Ubisoft · Saint-Mandé, France · 27 days ago
Project Specialist, AR Data Operations [Contract]
Niantic · San Francisco, CA · 1 month ago
Manual QA Specialist
Gameloft · Kharkiv, Ukraine · 1 month ago
QA Specialist (Rzeszów)
Flying Wild Hog · Rzeszów, Poland · 6 months ago
Dev QA Specialist
People Can Fly · Wysokie Mazowieckie, Poland · 4 months ago
Expert Subtitling Technician & QA Specialist
Keyword Studios · Gorakhpur, India · 6 months ago
QA Analyst |Unannounced Project - H/F
Ubisoft · Montreuil, France · 10 days ago
QA Project Lead - New Orleans, West Los Angeles or fully remote
Testronic · Los Angeles, CA · 10 days ago
Testronic · New York City, NY · 10 days ago
QA Engineer (H/F/NB) - New Project
Ubisoft · Lyon, France · 27 days ago
Functionality QA Project Manager
Keyword Studios · Katowice, Poland · 1 month ago
Localization QA Project Manager (LQA)

Jobs at 11 bit studios

Quality Assurance jobs