This job might no longer be available.

Senior Player Support Specialist

11 bit studios
Warszawa MZ 03-737 PL
3 years ago

Gry mają to do siebie, że czasem nie działają do końca tak, jak trzeba. Nasze oczywiście są tak doskonałe, jak tylko się da, ale nawet nam zdarzają się sytuacje, w których gracze piszą, że "coś nie działa". Szukamy więc osoby, która nie odpisze "u mnie działa", a raczej przyjrzy się tym problemom i będzie w stanie je rozwiązać u boku naszych dzielnych ludzi z działów QA i produkcji. Jeżeli lubisz community graczy i chcesz się z nim komunikować, a do tego wiesz, jak sprawnie podchodzić do rozwiązywania problemów - dołącz do nas jako Senior Player Support Specialist (nie, nie udało nam się wymyślić krótszej nazwy stanowiska - ale taka długa dodaje więcej punktów życia na początku planszy).

Twoje zadania:

Oczekujemy:

Mile widziane:

Oferujemy:

Create Your Profile — Game companies can contact you with their relevant job openings.

Jobs at 11 bit studios

Community jobs