Junior Accountant

Easybrain
Warsaw
2 months ago

O nas

Założona w 2016 roku firma Easybrain jest twórcą gier mobilnych z ponad 1,5 miliardem pobrań.

Zaawansowana wiedza specjalistyczna w zakresie tworzenia gier, zarządzania produktami i marketingu efektywnościowego, a także podejście oparte na danych z rozbudowaną wewnętrzną analizą, kreatywnością i doskonałością we wszystkim, co robimy, to fundamentalne elementy naszych wysiłków.

Dostarczamy wiodące na rynku gry logiczne i logiczne, takie jak Sudoku.com, Nonogram.com, Blockudoku, Jigsaw Puzzles, Art Puzzle, Number Match i inne.

W 2021 roku Easybrain połączył się z Embracer Group. Jako część Embracer Group, Easybrain nadal rozwija mocne tytuły gier mobilnych i dąży do nowych osiągnięć.

Twój zakres obowiązków

- Wystawianie faktur sprzedaży

- Koordynacja akceptacji faktur zakupu i archiwizacja dokumentów

- Raportowanie i uzgadnianie sald gotówkowych

- Weryfikacja dokumentów pod kątem podatku VAT i CIT, sporządzanie deklaracji podatkowych.

- Weryfikacja, klasyfikacja i księgowanie faktur itp.

- Przygotowywanie przelewów i księgowanie wyciągów bankowych

- Księgowanie list płac

- Rozliczanie rozrachunków publicznoprawnych i rozrachunków z kontrahentami

- Prowadzenie ewidencji środków trwałych

Nasze wymagania

- Wykształcenie wyższe: finanse, ekonomia, rachunkowość

- Znajomość podstawowych zasad rachunkowości i przepisów podatkowych (VAT, CIT)

- Doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku: co najmniej 2 lata

- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym. Znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem

- Samodzielność, rzetelność, odpowiedzialność

To oferujemy

- Wysokie wynagrodzenie z premiami uzależnionymi od wyników pracy.

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

- Dofinansowanie do aktywności sportowej

- Prywatna opieka medyczna.

- Lekcje języka angielskiego.

Create Your Profile — Game companies can contact you with their relevant job openings.