Traffic/Creative Project Coordinator (PR & Marketing)

11 bit studios
Warszawa 14 03-473 PL
14 days ago

11 bit studios to firma wyspecjalizowana w tworzeniu i wydawaniu gier video. Jesteśmy spółką akcyjną notowaną na GPW. Rezydujemy w Warszawie, ale działamy na całym świecie. Możesz nas kojarzyć z takich gier jak This War of Mine czy Frostpunk. Kolejna gry to kolejne wyzwania, dlatego rozbudowujemy nasz zespół.

Obowiązki:

Wymagania:

Oferujemy:

Create Your Profile — Game companies can contact you with their relevant job openings.

Related Jobs

Responsable des relations publiques senior — Marchés anglophones - Senior PR Manager — Anglophone Markets
Gameloft · Montréal, Quebec · 4 days ago
Senior PR Manager — Anglophone Markets
Gameloft · San Francisco, CA · 17 days ago
Gameloft · Seattle, WA · 18 days ago
Gameloft · Los Angeles, CA · 18 days ago
Gameloft · New York City, NY · 20 days ago
Gameloft · Toronto, Ontario · 20 days ago
Unsolicited Application - Marketing / PR / Biz Dev
Crytek · Frankfurt am Main, Germany · 1 year ago
Spontaneous Application (PR&Marketing)
CD Projekt · Warsaw, Poland · 3 years ago
Marketing Coordinator | Coordinateur·trice Marketing
Behaviour Interactive · Québec, Quebec · 6 months ago
Marketing coordinator Internship - Fall 2022 | Coordonnateur·trice en marketing - Stage Automne 2022
Behaviour Interactive · Québec, Quebec · 1 month ago
Go to Market Marketing Coordinator
Activision · Santa Monica, CA · 7 days ago
Sr. Project Manager or Project Manager, Creative Services
Capcom · San Francisco, CA · 21 days ago

Jobs at 11 bit studios

Marketing jobs