Senior Treasury Specialist

CD Projekt
Warsaw Masovian Voivodeship pl
27 days ago

Opis oferty pracy

Aktualnie do naszego Zespołu Treasury poszukujemy osoby na stanowisko Senior Treasury Specialist, która wesprze nas w bieżącym zarządzaniu nadwyżkami pieniężnymi oraz będzie aktywnie uczestniczyć w rozwijaniu tego obszaru w CD PROJEKT S.A.
Jeśli jesteś proaktywny, nieustannie szukasz usprawnień w swoim obszarze i uważasz, że jesteś w stanie wzbogacić nasz Zespół swoim doświadczeniem – nie zwlekaj z aplikacją i dołącz do nas!

Główne zadania i obowiązki:

Kwalifikacje

Dodatkowe informacje

Benefity i rozwój zawodowy

Zdrowie i wellbeing

Przyjazne miejsce pracy

Warszawski kampus

Opis firmy

Tworzyć erpegi, które przemawiają do serc graczy — oto nasza misja! Jesteśmy zespołem profesjonalistów i profesjonalistek z całego świata i chcemy zaliczać się do grona najbardziej uznanych producentów gier wideo, wytyczać nowe ścieżki w branży elektronicznej rozrywki oraz kreować opowieści, które definiują standardy gatunku.

Create Your Profile — Game companies can contact you with their relevant job openings.