This job might no longer be available.

Finance Specialist

CD Projekt
Office-first (Warsaw) Masovian Voivodeship pl
1 year ago

Opis oferty pracy

Aktualnie do naszego Zespołu Treasury poszukujemy osoby na stanowisko Treasury Specialist, która wesprze nas w zarządzaniu zobowiązaniami oraz będzie aktywnie uczestniczyć w rozwijaniu obszaru treasury w CD PROJEKT S.A.
Jeśli jesteś proaktywny, zaangażowany oraz otwarty na kontakt z ludźmi i uważasz, że jesteś w stanie wzbogacić nasz Zespół swoim doświadczeniem – nie zwlekaj z aplikacją! Być może to właśnie Ciebie szukamy!

Główne zadania i obowiązki:

Prosimy o przesłanie swojego CV w wersji pdf.

Kwalifikacje

Dodatkowe informacje

Model pracy

Benefity i rozwój zawodowy

Zdrowie i wellbeing

Przyjazne miejsce pracy

Warszawski kampus

Opis firmy

Tworzyć erpegi, które przemawiają do serc graczy — oto nasza misja! Jesteśmy zespołem profesjonalistów i profesjonalistek z całego świata i chcemy zaliczać się do grona najbardziej uznanych producentów gier wideo, wytyczać nowe ścieżki w branży elektronicznej rozrywki oraz kreować opowieści, które definiują standardy gatunku.

Create Your Profile — Game companies can contact you with their relevant job openings.

Jobs at CD Projekt

Business jobs