This job might no longer be available.

Contracts Administrator

CD Projekt
Warsaw Masovian Voivodeship pl
17 days ago

Opis oferty pracy

Poszukujemy komunikatywnej, odpowiedzialnej i świetnie zorganizowanej osoby, która wesprze zespół Legal Operations w codziennej pracy. Posiadasz doświadczenie w pracy w legal operations lub na stanowisku asystenta w kancelarii prawnej/dziale prawnym? Chcesz poznać tajniki świata gier video i lubisz pracę w międzynarodowym środowisku? Jeśli cechują Cię wysokie umiejętności interpersonalne oraz nastawienie na rozwiązywanie problemów, a żonglowanie priorytetami i zarządzanie czasem nie stanowi dla Ciebie problemu - zaaplikuj i napisz w kilku zdaniach dlaczego chcesz dołączyć do naszego zespołu.

Obowiązki

Kwalifikacje

Mile widziane

Dodatkowe informacje

Opis firmy

Tworzyć erpegi, które przemawiają do serc graczy — oto nasza misja. Jesteśmy zespołem profesjonalistów i profesjonalistek z całego świata, i chcemy zaliczać się do grona najbardziej uznanych producentów gier wideo, wytyczać nowe ścieżki w branży elektronicznej rozrywki oraz kreować opowieści, które definiują standardy gatunku.

Create Your Profile — Game companies can contact you with their relevant job openings.